هنرنما

از همه جای هنر، علم، فرهنگ (+ سرگرمی)

بلوز و ژاکت ‌های بافتنی زنانه!

 بلوز و ژاکت‌های بافتنی زنانه   | www.jalalposter.ir

 

بلوز و ژاکت‌های بافتنی زنانه   | www.jalalposter.ir

 

بلوز و ژاکت‌های بافتنی زنانه   | www.jalalposter.ir

 

بلوز و ژاکت‌های بافتنی زنانه   | www.jalalposter.ir
 

بلوز و ژاکت‌های بافتنی زنانه   | www.jalalposter.ir


 

بلوز و ژاکت‌های بافتنی زنانه   | www.jalalposter.ir

+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

عکس جالب از جومونگ ، پدر، مادر و خواهرش

SongIl-guk_familyphoto.jpg

+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

این ماشین اینجا تو هوا چیکار میکنه؟ (عکس)

http://football-rumours.com/funny_pictures/treecar.JPG
+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

باز هم خیانت! (عکس)

a0h1ajqqatncskh1wxay.jpg

+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

آرایش لب جدید!


1.jpg

10.jpg12.jpg

13.jpg

بقیه عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

فیلم جدید شکور!!

در تله‌فیلم جدید جواد مزدآبادی؛امیرحسین رستمی با «چاه دیو» روی آنتن شبكه دو می‌رودخبرگزاری فارس: فیلم تلویزیونی «چاه دیو» به كارگردانی جواد مزدآبادی امروز در ایوانكی با بازی مهران رجبی، مهدی امینی خواه، امیرحسین رستمی، حسن اسدی، مریم خدارحمی و... امروز به اتمام می‌رسد.
 
 
 


به گزارش خبرنگار رادیو وتلویزیون فارس، فیلم تلویزیونی «چاه دیو» به كارگردانی «جواد مزدآبادی» امروز در روستاهای اطراف گرمسار با حضور بازیگران اصلی فیلم به اتمام می‌رسد.
تدوین همزمان فیلم نیز توسط «قاسم خدا بنده‌لو» از نیمه گذشت تا برای پخش از شبكه دو در هفته بسیج آماده شود.
«چاه دیو» را علیرضا اسحاقی به نگارش درآورده وتقابل دو گروه دانشجو را با ورود به یك روستا را دستمایه سوژه اصلی قرار داده است. اختلاف نظر این دو گروه باعث بروز اتفاقاتی در روستا می‌شود.
تعدادی از عواملی كه در ساخت فیلم همكاری دارند، عبارتند از:
نویسنده فیلمنامه: علیرضا اسحاقی/ كارگردان و طراح صحنه و لباس: جواد مزدآبادی/ صدابردار و مدیر تولید: مجتبی برهانی زاده/ طراح گریم: رضا عزتی/ تدوینگر: قاسم خدابنده‌لو/ دستیار اول كارگردان و برنامه ریز: حبیب قلی زاده/ دستیار طراح صحنه و لباس: مسعود اوسطی/ دستیار دوم كارگردان: كتایون درخشان وزیری/ منشی صحنه: هادی شریعتی/ عكاس: مهدی حیدری/ مدیر تداركات: فریبرز فاخریان/ جانشین تولید: مهدی برگ‌نیل/ تهیه كننده: پژمان لشكری‌پور/ محصول گروه تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما.
بازیگران: مهران رجبی، مهدی امینی‌خواه، امیر حسین رستمی، حسن اسدی، مریم خدارحمی، حشمت آرمیده، سید محسن نبوی، اسدالله یكتا، پرویز سنگ سهیل، محمد حاج حسینی، قاسم پورستار و ...
«چاه دیو» را پژمان لشكری‌پور برای گروه تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما تهیه و تولید می‌كند.


 

 
+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

نامه ای عاشقانه برای همسر یا نامزدتان بنویسید!

اگر شما به تازگی نامزد کرده‌اید و تمایل دارید روابط تان مستحکم تر شود برای همسرتان‌یک نامه‌ی عاشقانه بنویسید!


بله ، شما اگر نامزد کرده‌اید ‌یا چندین سال است که ازدواج کرده‌اید ، برای این که روابط تان مستحکم شود نامه‌ی عاشقانه به همسرتان بنویسید .

در این مقاله با ما همراه شوید تا اظلاعات بیشتری را به دست بیاورید :

برای این که توجه فردی که به او علاقه مند هستید را بیشتر جذب کنید‌یک نامه برای او بنویسید .زیرا با نوشتن این نامه دگرگونی‌های در دل و قلب طرف مقابل تان ایجاد خواهید کرد . هیچ شک نداشته باشید که نوشتن‌یک نامه‌ی عاشقانه می‌تواند رابطه‌ی بین‌یک زن و مرد را دگرگون کند .

شما در نامه‌ی می‌توانید مسائلی از قبیل : اعتماد‌ی که به نامزدتان دارید ، اظهار عشق و علاقه ، و ... را داشته باشید .

در ابتدای دوران نامزدی معمولا افراد نسبت به طرف مقابل شان خجالتی هستند و مدتی طول می‌کشد تا نسبت به‌یکدیگر عادت کنند ، شما با نوشتن نامه‌هایی می‌توانید این صمیمت را تسریع بخشید .

نوشتن نامه دارای چندین حسن مثبت می‌باشد :

مانند این که اگر‌یکی از نامزدها مثلا خانم‌یا آقا مجبور باشد مدتی را از شخص دیگر دور باشد ، با خواندن نامه‌هایی که بین شما رد و بدل شده است می‌تواند شما را در هر لحظه در کنار خود احساس کند .

شاید پیش خود بگویید : تلفن که هست ؟؟ با تلفن صحبت میکنیم ؟

بله این موضوع درست است که با تلفن نیز می‌توانید صحبت کنید اما اگر شما به تازگی نامزد کرده باشید و بعدا شوهر آینده تان بخاطر انجام کاری مجبور است مدتی از شما دور باشد ، شما به خاطر زمان کمی که با‌یکدیگر نامزد شده‌اید شاید خجالت بکشید که به او بگویید دلتان برای او تنگ شده است ، دوست دارید هر چه زودتر برگردد تا او را ببینید ، اما تمام این موضوعات را می‌توانید در نامه مطرح سازید تا همسرتان از این موضوع و از علاقه‌ی شما نسبت به حودش اطلاع پیدا کند .

نتیجه‌ی دیگری که نوشتن نامه دارد به ترتیب زیر می‌باشد :

شما شاید کیلومتر‌ها و‌یا حتی قاره‌ها از همسر‌یا نامزدتان دور باشید اما شما‌یا او با خواندن نامه‌های دیگری همیشه این احساس را دارید که او نزدیک شما است و دوری را کمتر احساس می‌کنید .‌یا این که شما احساسات و‌یا صحیت‌هایی را که نمی‌توانید در مقابل نامزدتان ابراز کنید بر روی کاغذ می‌آورید

زیرا شاید زمانی که چشم در چشم نامزدتان باشید خجالت‌یا هر صفت دیگری مانع از انتقال صحبت‌های تان به دیگری شود . برای این که همسر‌یا نامزدتان با هر بار خواندن نامه‌یاد شما در ذهنش نداعی شود ، می‌توانید از عطر مخصوصی که شما همیشه از آن استفاده می‌کنید به نامه بزنید تا او با خواندن نامه ، حتی بوی عطر شما را نیز استشمام کند .

اصطلاحات‌یا کلمات خاصی که همیشه به کار می‌برید را برای جلب توجه او با رنگ دیگری بنویسید تا او با رسیدن به این کلمه‌های لبخندی به نامه‌ی شما بزند .

+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

اعدام جنایتكاری كه دخترها را عمدی می‌ترساند!

سایت بزرگ تفریحی آموزشی www.pcparsi.com

+ نوشته شده در  شنبه سی ام آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

نخند تو اگه جاش بودی چیکار میکردی؟ (عکس)

1258816666.jpg

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

عاقبت دادن پیشنهاد بی شرمانه به دختر مردم (عکس)

عاقبت دادن پیشنهاد بی شرمانه به دختر مردم $$شوک$$
+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

معاشقه یک زوج در ملا عام (عکس)

The image “http://it2.parsaspace.com/images/baby-bad/ms-temp.blogfa (2).jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

The image “http://it2.parsaspace.com/images/baby-bad/ms-temp.blogfa (6).jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://it2.parsaspace.com/images/baby-bad/ms-temp.blogfa (1).jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

چرا سرتو کردی تو باسن دختر مردم؟ (عکس)

http://farjam1990.persiangig.com/image-8349_4AC568E7.jpg

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

بیلبوردهای جالب و دیدنی (عکس)

Alien Billboard

Formula Toothcare Billboard

Heineken Billboard

Miele Vacuum Cleaner Billboard

بقیه عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

مراحل اوج و هیجان جنسی!

ایجاد هیجان جنسی در زن و مرد طبق پژوهش های Masters و Johnson به ۴ بخش تقسیم میشود:

۱ـ مرحله تحریک
۲ـ مرحله اوج
۳ـ مرحله ارضاء
۴ـ مرحله بازگشت

 

۱ـ مرحله تحریک

فاز تحریک بر اثر تحریک روانی نیز به وجود می آید. مثلا رنگ چشم، مدل مو، کل شکل ظاهــری، بوسه، نوازش و یا دست زدن مستقیم به دستگاه تناسلی، یک صدا، یک حرکت لطیف و رمانتیک تصویری یا جسمی.


در آمریکا پژوهشی صورت گرفته که طبق آن ۵۸ درصد از زنان بر اثــر نگاه مرد تحریک میشوند. این رقم برای مردان ۷۲ درصد است. ۱۲ درصد زنان و ۵۴ درصــد مردان بر اثر نگاه کردن به تصـویر لخت جنس مخالف تحریک میشوند. به همین دلیل در تبلیغات از زنان برهنه استفاده میشود.یک چهارم زنان و یک سوم مردان بر اثر دیدن عمل جنسی تحریک میشوند. اما زنان و مردان به یک اندازه بـه وسیله دیدن فیلم و کتاب تحریک میشوند. نتیجه این که عکس العمل زن آهسته، آهستــه است. دیدن یک عکس سکسی، زن را شـوکه میکند تا تحریک. اما کتاب یا فیلـــم او را آهسته، آهستــه تحریک میکند.


همان طور که رویاهای جنسی در مورد مردان منجـر به میل جنسی میشود در مورد زنان نیز میل جنســی ایجاد میکنـد. میل جنسی احتمالا به همان اندازه تحریک فیزیولوژی به سابقه آموزشی شخص وابستگی دارد.میل جنسی متناسب بامیزان ترشح هورمونهای جنسی افزایش می یابد. میل جنسی در جریان دوره عادت ماهانه تغییر میکند و در نزدیکی زمان تخمک گذاری به حداکثــر خود میرسد. این امــر احتمالا ناشـی از زیاد بــودن ترشــح استــروژن در جـریان مرحلــــه قبــل از تخمک گذاری است. تحـریک جنســی موضعــی در اندام های جنسی و مجرای ادرار موجب بـروز احساس های جنسی میشود. این علایم از طریق عصب به نخاع و از آن جا به مغزانتقال می یابد.


وقتی زن از نظر جنسی تحریک میشود، جریان گردش خون درپوست شدت می یابد،قسمت های مشخصی از پوست قرمز میشود، پستان ها بزرگ و نوک آنها برجسته میشوند، غددی که در زیــر لبهای کوچک آلت تناسلی هستنــد موجـب ترشـح مایـع لزجــی به نام «موکوس» در مدخـل واژن میگردند. موکوس عامل اصلی عمل لغزنده سازی در جریان عمل جنسی است. این لغزنده سازی به نوبه خود برای برقراری یک احساس مالش دهنده لذتبخش به جای یک احساس ناراحت کننده که ممکن است براثر یک واژن خشک به وجود آید،ضروری است.یک احساس مالش دهنده بهترین احساس را برای تولید رفلکس های مناسب که منجر به اوج لذت جنسی میشوند، ایجاد میکند. ۱۰ تا ۳۰ ثانیه پس از تحریک، مـاده لزجــی در واژن ترشح میشود و بر اثــر ترشــح ماده لـزج، واژن مرطوب میگردد. به این عمل Lubrication میگویند.دستگاه تناسلی قرمز و واژن بزرگ میشود. در مرحله تحریک انقباض عضلات شدت میگیرد. ماهیچه های دستگاه تناسلی و لگن خاصره بدون اراده منقبض میشوند.


باعث جمع شدن مقدار زیاد خون در لگن خاصره و دستگاه تناسلی میگردد. فشار خون افزایش می یابد، ضربان قلب شدت میگیرد و حرکت تنفسی بالا میرود. در واقع در تحریک جنسی کل بدن دخالت میکند.


۲ـ مرحله اوج


تغییرات فوق باقی میماند. اعصاب پاراسمپاتیک، شریان های بافت واژن را گشاد و وریدهای آن را تنگ میکند و موجب تجمع سریع خون میشود به طوری که مدخــل واژن تنگ میگردد. واژن بـر اثــر ازدیاد خون به نصف تقلیل می یابد و به دور پنیس حلقه میزند.

این امر به برقراری تحریک جنسـی کافی در مرد کمک میکند و تحریک را افزایش میدهد. کلیتوریس برای ایجاد احساس های جنسی حساسیت دارد. کلیتوریس بزرگ نمیشود بلکه به اطراف استخوان شـرم گاه کشیــده و به عقـب رانـده میشود، به طوری که لمس مستقیم آن مشکل میگردد.


این فاز بسته به تحریک روانی و یا فیزیکی میتوان کم و بیش طول بکشد و یا به مرحله بالاتــر که ارضاء جنسی است برسد، یا آرام آرام پایین آمده و پایان یابد.


۳ـ مرحله ارضاء


این مرحله در مقایسه با مراحل ۱ و ۲ بسیار کوتاه است و در چند ثانیه انجام میگیرد. در یک ارضاء ساده ۳ تا ۵ و در یک ارضاء شدیدتر ۸ تا ۱۲ انقباض عضلات میتواند انجام گیرد. ارضاء تشکیل شده است از انقباض ریتمیـک عضلانــی خارج واژن در مقابل بافت های وریـدی به دور واژن و بافت های جلویی لب های کوچک.درواقع انقباض موزونی عضلات مختلف بایکدیگرارگاسم رابه وجودمی آورد. به عبارت دیگردرجریان ارگاسم عضلات پرینه زن به طورهماهنگ منقبض میشود.هماهنگی کشش عضلات باعث فشار و جاری شدن خون در رگ ها و باعث ارضاء میشود.


در کتاب پزشکی منتشره در ایران چنین آمده است:«هنگامـی که تحریک جنسی موضعـی به اوج شدت میرسد و بویژه هنگامی که احساس های موضعی به وسیله سیگنال های شرطی ـ روانی مناسب از مغز تقویت میشوند، رفلکس هایی بروز میکننـد که موجب اوج لذت جنسی یا ارگاســم میشوند


زنان در تحریک کامل میتوانند چند بار پشت سر هم ارضاء شوند. از طریق مقاربت واژنی این عمل میتواند ۶ بار یا بیشتر باشد. اگر کلیتوریس به صورت مستقیم تحریک شود و زن آن را هدایت کند، در مدت یک ساعت زنان میتوانند تا چند بار ارضاء شوند.


تفاوتی بین ارضاء جنسی از طریق واژن و ارضاء از طریق کلیتوریس وجود ندارد. به نظر Masters و Johnson وجود ارضاء جنسی بدون وابستگی به محل تحریک که باعث آن شده باقی میماند.


فروید معتقد بود اگر تحریک کلیتوریس به روی واژن منتقل شود، زن به تکامل زنانگی خود رسیده است. امروز این تئوری ها رد شده است، ما امروز از ارضاء واژنی، ارضاء از طریق کلیتوریس، و یا از طریق رویا صحبت میکنیم. از نظر فیزیولوژی همه این ها به هم شبیه هستند.

۴ـ مرحله بازگشت


در مرحله بازگشت، کل تحریک به حالت اولیه برمیگردد. فشار خون، ضربان قلب و تنفس به حالت اولیه برمیگـردد، عضلات دوبـــاره منبسط میشــود. کلیتـــوریس به حالت قبل باز میگــردد. سرعت بازگشت بستگــی به ارضاء شدن دارد. اگر زن ارضـاء شود در عرض چند دقیقه همه چیز به حالت اول برمیگردد. در غیر این صورت خون مدت طولانی در واژن میماند و میتواند احساس نامطبوعـــی ایجاد کند که تا یک ساعت به طول بیانجامد. البته این حالت،به شکلــی که فرد به طورآگاهانــه در ایجاد آن تلاش کند، نیست.


کل سیستم دریافت در مرحله بازگشت محدود میشود. زن در برخی دقایق بی حال و بی هوش میشود.دو دانشمند مذکور در سال ۱۹۶۶ ثابت کردند که جمع شدن خون پس از اوج جنسی در عرض چند دقیقه به حالت اول برمیگردد وگرنه ساعت ها طول میکشد تا به حالت اول برگردد. یک سوم زنان دست به خودارضائی میزنند تا این گرفتگی جنسی را که نتیجه عشق بازی است به حالت اول برگردانند.


مرد در مجموع قدری زودتر به ارضاء میرسد. ارضاء جنسی زن طولانی تر از مرد است. زن بلافاصله پس از ارضاء میتواند به یک نقطه اوج دیگر برسد، در حالی که مردان در مجموع پس از سپری شدن مدت زمانی، به تحریک تازه پاسخ میدهند.


توانایی عکس العمل جنسی زن نه به طور کمی و نه کیفی ضعیف تر از مرد نیست. این که زن در رفتار جنسی خجالتی و کم روست به مسئله فیزیولوژی وی برنمیگردد. این نظر که زن در توانایی، حساسیت جنسی پایین تر از مرد دارد، در واقع به پیشداوری جامعه مردسالار برمیگردد.


Masters
و Johnson به این نتیجه رسیدند که در مدت حاملگی و پس از زایمان بعد از بهبود زخم ها دلیلی برای عدم روابط جنسی وجود ندارد.


حتی بین ۳ تا ۶ ماهگی بسیاری از زنان خواست تمایل جنسی شان افزایش می یابد و ارضــاء جنسی شدیدتری را تجربه میکننــد. در سه ماه آخــر حاملگی تمایل جنســی کم میشود. اگــر احتمال سقط جنین وجود نداشته باشد،زن تاچندهفته قبل ازوضع حمل هم میتواندروابط جنسی داشته باشد
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

وسط کار عکس نگیر (عکس)

http://www.carloneworld.it/images/4_Humor/Jpg/Insolite_4.jpg

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

یک تست واقعاً جالب برای شناخت خود، به امتحانش می ارزه!

این تست فقط 3 پرسش دارد و جواب ها شما را شگفت زده خواهند کرد.
جواب ها را نخوانید زیرا مغز مانند چتر نجات عمل میکند، وقتی که باز است بهتر کار میکند.
اگر به جواب ها نگاه کنید نتیجه درستی نخواهید گرفت.
یک قلم و کاغذ بردارید و به سوالها پاسخ دهید.
این یک تست صادقانه است که اطلاعات زیادی از خودتان به شما می دهد.
حالا شروع کنید.....!!!

1- نام های این حیوانات را به ترتیب علاقه خود قراردهید:
گاو
ببر
گوسفند
اسب
خوک

2- یک کلمه برای توصیف اسامی زیر بنویسید:
سگ
گربه
موش صحرایی
قهوه
دریا

3- به کسانی فکر کنید (کسانی که شما را بشناسند و برای شما مهم باشند) و آن ها را به رنگ های زیر ربط دهید ( افراد تکراری نباشند. برای هر رنگ، نام یک فرد).
زرد
نارنجی
قرمز
سفید
سبز


پاسخ مسابقه در ادامه مطلب

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

خانوم محترم موهاتونو بپوشونید... (عکس)

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

تصاویر روزگار پیری شخصیت‌های کارتونی (حتما ببین)

توئیتی 60 ساله!
تصاویر روزگار پیری شخصیت‌های کارتونی که دوست‌شان دارید!
 
باربی، وقتی تولد پنجاه سالگی‌اش را جشن گرفته!
تصاویر روزگار پیری شخصیت‌های کارتونی که دوست‌شان دارید!
 
مرد عنکبوتی
تصاویر روزگار پیری شخصیت‌های کارتونی که دوست‌شان دارید!
 
سوپرمن
تصاویر روزگار پیری شخصیت‌های کارتونی که دوست‌شان دارید!
 
بتمن و روبین
تصاویر روزگار پیری شخصیت‌های کارتونی که دوست‌شان دارید!

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

بدون شرح!! (عکس)

www.3jokes.com - عکس، کلیپ، جوک، SMS

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

زن من میشی؟!! (عکس)

زن من میشی ........
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

چوب لباسی های مدرن! (عکس)

18 Modern Clothes Hanger Designs

 

Magnetic Clothes Hangers

Blow Up Hanger

بقیه عکس ها در ادامه مطلب

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

مدل کفش های زنانه جدید و زیبا! (عکس)

a96840_mojito.jpg

 

a96840_4.jpg

بقیه عکس ها در ادامه مطلب

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

14 شی طراحی شده به شکل نارنجک! (عکس)

14 Hand Grenade Inspired Designs

 

Grenade Oil Lamp

بقیه عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

چترهای جالب و جدید! (عکس)

12 Fun and Creative Umbrellas

 

LED Umbrella

Standing Umbrella

بقیه عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

به نظرتون این منتظرچیه؟ (عکس)

به نظرتون این منتظرچیه؟#حتما ببنید#
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

عکس جالب از زایمان طبیعی!

عکس جالب از زایمان طبیعی
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

طرحی جالب برای اتاق گناهکاران! (عکس)

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

تلسکوپ 18+

PT.C : تلسکوپ !! 18+
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

دو سرباز کره جنوبی در حال گشت زنی! (عکس)

PT.C : دو سرباز کره شمالی در حال گشت زنی!!
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

بکش بالا زشته! (عکس)

بکش بالا زشته!!!
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۸۸ساعت   توسط ستاره  | 

مطالب قدیمی‌تر